استارت آپ

اگر خلاقیت را عاملی بدانیم که طی دهه ها چهره ی دنیای اطراف ما را تغییر داده و سهم افراد خلاق و خیال پردازی را در نظر آوریم که جسارت کافی برای عملی کردن ایده های خود را داشته اند، به این نکته مهم پی میبریم که پیشرفت و تعالی جامعه را نخبگان آن جامعه شکل میدهند. البته که عوامل دیگری هم مثل حمایت های مالی، امنیت، دسترسی آزاد به منابع و امکانات و… نقش تعیین کننده دارند اما حلقه اصلی این زنجیره همان خلاقیت و توانایی ابداع و تولید فکر است. از این رو آن دسته از کشورهای جهان که این حقیقت مهم را دریافته اند، در تلاشند تا ضمن فراهم سازی زیرساخت های اساسی و حفظ نخبگان داخلی، نخبگان و کارافرینان خلاق سراسر جهان را به کشور خود جذب نمایند و برای این هدف، امکانات تشویقی ویژه ای از جمله اعطای حق اقامت دائم و حمایتهای مالی و فکری گسترده را تدارک دیده اند.

برای راه اندازی یک استارت آپ در قدم اول نیازمند ایده ، طرح ، فکر خلاقانه یا ابداع و اختراعی نو هستید، آنچه که به معنای واقعی یک ارزش جدید تولید کند. البته که این به معنای خیال پردازی صرف نیست بلکه شما لزوماً باید طرح و برنامه عملیاتی ساختن آن را هم داشته باشید، دقیقا بدانید چه می خواهید انجام دهید و در این مسیر به چه نوع و میزان از امکانات نیاز دارید و…

قدم بعدی آن است که کشور مناسب و مطلوب کسب و کار خود را بیابید و بررسی کنید که شرایط راه اندازی کسب و کار و وضعیت حمایتهای دولتی و اجتماعی متعلقه به کسب و کارهای نوین در آن کشور چگونه است و نهایتاً، پس از انتخاب کشور مقصد، نسبت به تهیه ی طرح توجیهی برای کسب و کار پیشنهادی خود و مذاکره با نهادهای مرتبط با کسب و کار در کشور میزبان، در مسیر متقاعد کردن آنان به نوآورانه و توجیه پذیر بودن طرح تجاری خود کوشش نموده و نهایتاً به اخذ اقامت موقت (و سپس، دائم) کشور میزبان نائل آیید. موسسه حقوقی و مهاجرتی دادبان میهن، با بهره گیری از مشاوران حرفه ای خود بهترین و دقیقترین اطلاعات را در این زمینه در اختیار شما قرار داده و با جلب همکاری تعدادی از بهترین مؤسسات حقوق مهاجرت در کشورهای میزبان، در مسیر پر فراز و نشیب ثبت استارت آپ و اخذ اقامت در کشورهای پیشنهادی خود (عمدتاً کشورهای عضو اتحادیه ی اروپا و حوزه ی شنگن) همراه گام به گام شما خواهد بود.

 توجه به این نکته ضروری است که عموم کشورهای میزبان، برای اطمینان از بازدهی و سودآوری طرحهای استارت آپی، معیارهایی همچون تحصیلات ، تجربیات و … فرد کارآفرین را هم مورد ارزیابی قرار می دهند. در نتیجه برای ارزشیابی مدارک و تواناییهای خود جهت ثبت استارت آپ و دریافت تسهیلات و خدمات بسیار قابل توجه برای آن در کشورهای مهم عضو اتحادیه اروپا، با مشاوران ما در ارتباط باشید.

در این سیستم مهاجرتی، در ابتدا جواز اقامت کوتاه مدت یک یا دو ساله (و ندرتاً سه ساله) را در کشور میزبان بدست خواهید آورد که قابل تمدید و تبدیل به اقامت دائم خواهد بود. یکی از نکات مهم در این روش آن است که شما قادر خواهید بود همسر و فرزندان زیر 18 سل خود را همراه داشته باشید و آنها نیز مثل شما از تمام امکانات شهروندی از جمله حق کار و تحصیل برخوردار خواهند بود.

چنانچه ایده ی خلاقانه و نویی در ذهن خود دارید، هم اکنون با مشاوران مؤسسه حقوقی دادبان تماس حاصل فرمایید. این مؤسسه، تا هنگام رسیدن ایده ی شما به مرحله ی تولید یا عرضه ی انبوه به بازارهای پیشرفته ی هدف، با استفاده از تجربیات وکلا و مشاوران زبده ی خود در زمینه ی ثبت شرکت، تهیه و نگارش بیزنس پلنهای تخصصی متناسب با استانداردهای کشور هدف، اخذ کمکهای مالی (فاند، گرنت و…) و مشاوره های مالیاتی در خدمت شما خواهد بود.

 

 

 

کلیدواژه خود را وارد کنید